AVENDELA HAKKINDA

Avendela Yönetim Danışmanlığı, kurucu ortaklarından Kunter Doğrusöz’ün çalışmalarını derlediği ‘Turkuaz Pazarlama©’ prensiplerini esas almak suretiyle firmaların karlılık odaklı kurumsal markalaşmaları üzerine her üyesi kendi alanında en az yirmi yıldan fazla ulusal ve uluslararası profesyonel kariyere sahip uzmanların bilgi ve tecrübelerini paylaşmak üzere proje bazlı bir araya geldikleri özel ve iddialı takımların bir araya geldiği yönetim ve eğitsel gelişim süreç danışmanlığı kurumudur.

Danışmanlık talep eden kurumun ihtiyaçları doğrultusunda her projeye özel ayrı bir ekibin oluşturulduğu Avendela çalışma sistemi ile özellikle farklı sektörlerden edinilmiş kurumsal başarıların ilgili sektör ve firmaya özel uyarlanarak çapraz sağlaması yapılmış bilgi ile hızlı ve etkili bir çalışma süreci hedeflenir.

Kunter Doğrusöz Hakkında

kunter dogrusozAvendela Yönetim Danışmanlığı kurucu ortağıdır. Profesyonel hayatında yöneticiliklerini ve sonrasında kurumsal yönetim danışmanlığı hizmetlerini üstlendiği çeşitli firmalarda ağırlıklı olarak;

Stratejik yönetim planlaması, pazarlama kampanyalarının planlama ve yönetimi, kurumsal markalaşma, kerteriz & konumlandırma, reklam uygulamaları & etkileşim denetimi, halkla ilişkiler, promosyon, aktif satış kadrolarının yönetimi ve eğitimi, performans prim sistemlerinin geliştirilmesi ve uyarlanması, pazarlama planı ile bütünleşik fizibilite raporu çalışmaları, fuar aktivasyonları, ürün demonstrasyon ve prezantasyon programlarının geliştirilmesi, CRM & ERP geliştirme üzerine çalıştı.

Elektron Sistemi adlı bir motivasyonel performans / prim programı geliştirdi ve firmalara uyarlanmasına yardımcı oldu. Ortaklarından olduğu firmalarda ithal edilen ürünlerin, pazarlama ve kalabalık satış ekipleriyle aktif satış çalışmalarını yürüterek ticaretin içinde bulundu.

Yüz yıldır değişmeyen aktif satış dünyasının kendine has tekniklerini, pazarlamanın diğer yöntemlerine (televizyon, internet ve basılı reklamlar vb) uyarlayarak, kampanyaların iletişim değil etkileşim esaslı olmaları yönünde danışmanlık çalışmaları devam ediyor. Çok düzlemli kariyer hayatı, temsil ettiği firmaları hem mikro, hem makro inceleyebilme, hem de başarılı uygulamaları diğer sektörlere uyarlarken yaratıcı çözümler geliştirebilme olanağı sağladı.

IND Alliance Grup, Ağaoğlu İnşaat, Zen Pırlanta, Dexter Prokim, Arenco Türkiye, PDR Group (TMI), Sur Yapı, Deulcom Business School, Office1SuperStore, Randstad, Alke Holding DSS, Senak Denizcilik (Enwa), Proses Su Teknolojileri, Coffee Caribe~m, Eltes İnşaat, Cine5, Polti, Doğuş Kozmetik, Mito İnşaat, Tele Market, Arcon, Katadyn ve Rainbow gibi firmalarda pazarlama, satış üzerine uzun dönemli (internal) stratejik yönetim kurumsal danışmanlığı ve SnowPort Sistemi sürecinde eğitsel gelişim hizmetleri paylaştı.

Turkuaz Pazarlama adlı iş kitabından sonra, Turkuaz Ressar, Turkuaz Ada, Turkuaz Bahar, Turkuaz Lodos, Turkuaz Mektup masal serisi ve Turkuaz Dudaklar adlı denemeler, gezi ve hatıratlar çalışmalarıyla yazarlık hayatına devam ediyor.

Avendela Co, Borealise & Berkshire Enterprises International Management Consulting & Licensed Business Corporate’in lisanslı Türkiye ortağıdır ve çalışmalarını her biri konusunda farklı bir uzmanlık sahibi yirmi yedi kişilik özel ve iddialı bir ekiple birlikte sürdürmektedir.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart